Relacja z Targów MACH TOOL 2016 Poznań

W dniach 07.06.-10.06 odbyły się targi ITM 2016 w Poznaniu. Po raz kolejny Warszawska Fabryka Obrabiarek WAFO uczestniczyła w tym wydarzeniu. Przybyli goście mieli niepowtarzalną okazję przyjrzenia się z bliska naszym maszynom oraz spotkania się z naszymi doradcami handlowymi.

Zaprezentowana wielofunkcyjną tokarkę CNC TMK 36, która cieszyła się duzym zainteresowaniem wśród zwiedzających. Zastosowanie uniwersalnego sterowania Fanuc daje użytkownikowi szerokie możliwości obróbki oraz pisanie programów CNC.

Na targach zaprezentowano również frezarkę FNC 36. Jest to uniwersalna maszyna o konsolowym układzie konstrukcji, oparta na bazie korpusów żeliwnych, wyposażona we wrzeciona: pionowe i poziome. Frezarka znajduje zastosowanie na wydziałach remontowych, w narzędziowniach, prototypowniach i wydziałach produkcyjnych ale także ze względu na małe gabaryty i stosunkowo niską cenę w licznie powstających obecnie małych firmach, wykorzystujących do produkcji pomieszczenia
o małym metrażu. Dzięki dużej przestrzeni roboczej, zapewnia możliwość obróbki na małej gabarytowo maszynie stosunkowo dużych przedmiotów.

Ponadto na stoisku można było obejrzeć dobrze znane już klientom: wiertarkę słupową WRS 45/1– o mocy napędu głównego 1,5 KW i maksymalnych obrotach 1 750 obr/min., idealną przy produkcji małoseryjnej i jednostkowej, jak również tokarkę TUW 36 o sztywnej i solidnej konstrukcji oraz precyzyjnym łożyskowaniu wrzeciona, umożliwiają zastosowanie tych obrabiarek zarówno do celów produkcyjnych, jak i narzędziowych oraz naprawczych.

Zarząd Warszawskiej Fabryki Obrabiarek pragnie serdecznie podziękować wszystkim przybyłym gościom za odwiedziny, obdarzenie nas zaufaniem i owocną, dotychczasową współpracę oraz zaprosić do obejrzenia galerii zdjęć z wydarzenia.